خرید و سفارش لوازم و تجهیزات ایمنی

خرید و سفارش لوازم و تجهیزات ایمنی

خرید و سفارش لوازم و تجهیزات ایمنی

بسیاری از مشاغل برای سلامت کارکنان خطر آفرین هستند؛ از این رو، به منظور حفظ سلامت و ایمنی افراد، از ابزار ها و تجهیزات ایمنی استفاده می شود. تجهیزات ایمنی ممکن است شامل اقلامی مانند دستکش، عینک ایمنی، ایر ماف، کلاه ایمنی، ماسک تنفسی، جلیقه ایمنی و کفش ایمنی باشد. به هر حال پیشگیری از مسائلی که سلامت کارکنان را در محل کار به خطر می اندازند حیاتی است و خرید و سفارش لوازم و تجهیزات ایمنی یک گام به سوی همین هدف خواهد بود.

 

کلاه ایمنی

کلاه های ایمنی را بر حسب رنگ بندی برای مشاغل مختلفی به کار می برند اگرچه قانون و استانداردی برای این موضوع وضع نشده است. برای مثال، کلاه ایمنی زرد مربوط به کارگران، کلاه قرمز مربوط به آتش نشان ها و کلاه آبی مربوط به تکنیسین ها و برق کاران می باشد. این کلاه ها از پلاستیک سخت و حتی فلزات سبک ساخته می شوند و قادرند شدت ضربه ای که به آن ها وارد می شود کاهش دهند. چنین کلاه هایی قابل تنظیم بوده و باید به خوبی روی سر کارکنان فیت شود.

 

عینک ایمنی

عینک های ایمنی در کارگاه ها، آزمایشگاه ها و هرجایی که نیاز باشد از چشمان خودتان مراقبت کنید قابل استفاده هستند. این عینک ها، در واقع، محافظ های اولیه ای هستند که برای محافظت از چشم ها در برابر پاشش مایعات یا مواد شیمیایی، گاز های تحریک کننده، بخارات و دود طراحی شده اند. بیشتر عینک های ایمنی از پلی کربنات ساخته شده اند که ماده ای سبک اما قوی است. اگرچه جنس عینک ها می تواند متفاوت باشد، اما عینک های ایمنی می توانند درست مانند عینک های معمولی دارای لنزهای طبی یا لنز های عادی باشند. آن ها یک محافظ محکم و ثابت را در اطراف چشم ایجاد می کنند و از ورود اشیا یا مایعات به زیر یا اطراف عینک جلوگیری می کنند.

 

لباس کار ایمنی

روپوش یا لباس کار ایمنی، لباسی یک تکه و گشاد است که از پا ها، سینه، شانه ها و بازو های شما محافظت می کند. این لباس ها ممکن است آستین کوتاه یا بلند داشته باشند و اغلب از پنبه و پلی استر ساخته شده اند. لباس کار لزوما یک تکه نیست و در ساده ترین حالت از بلوز و شلوار دو تکه تشکیل شده است.

 

کفش ایمنی

کفش های ایمنی برای عایق بودن در برابر گرمای شدید، جریان برق یا سایر شرایط محیطی طراحی شده اند. این کفش ها از ورود فلزات داغ به درزهای کفش جلوگیری می کنند تا پای کارگر از آسیب حفظ شود. به همین دلیل، استفاده از کفش های ایمنی با زیره پلاستیکی توصیه می شود. این کفش ها همچنین، بسته به نوع خود، قادرند بین 500 تا 1000 ولت را تحمل کنند. توجه داشته باشید که هنگام خرید کفش ایمنی به برگه تأییدیه آن حتما دقت نمایید.

 

ایر ماف

یکی دیگر از تجهیزات ایمنی مهم و پر استفاده در صنایع مختلف ایر ماف یا محافظ گوش است. محافظ های شنوایی برای جلوگیری از کاهش شنوایی ناشی از سر و صدا مورد نیاز هستند. بالشتک های نرم موجود در ایر ماف ها انرژی نویزی که به گوش داخلی آسیب می رساند را کاهش می دهند و در عین حال گوش فرد را اذیت نمی کنند.

 

وب سایت کوهر

فروشگاه اینترنتی کوهر به منظور ارائه بهترین و باکیفیت ترین تجهیزات ایمنی و کوهنوردی به مشتریان عزیز تأسیس گشت. تمامی محصولات موجود در این فروشگاه نخست توسط کارشناسان و متخصصین این حوزه مورد آزمایش و بازبینی قرار می گیرد تا از ایمنی و کیفیت آن اطمینان حاصل شود. در صورتی که عیبی در محصول وجود نداشته باشد روی سایت قرار می گیرد تا در دسترس عموم باشد. بنابراین، برای خرید و سفارش لوازم و تجهیزات ایمنی خود می توانید بدون هیچ مشکلی به فروشگاه اینترنتی کوهر اعتماد نمایید.

 

سخن آخر

در این مطلب با هم نگاه کلی و مختصری به وسایل کار و لوازم ایمنی انداختیم و سایت معتبر و مسئولیت پذیر کوهر را جهت خرید و سفارش لوازم و تجهیزات ایمنی به شما عزیزان معرفی نمودیم. امیدواریم مطالب گفته شده برایتان مفید بوده باشد و شما را در خرید کلاه ایمنی، دستکش، کفش ایمنی و … یاری کند.

نگین رنجبر
ارسال دیدگاه