محصولات برند دراگر

فیلـتر

نمایش دادن همه 13 نتیجه

فروش محصولات برند دراگر اصل آلمان در فروشگاه تجهیزات ایمنی کوهر

شرکت دراگر آلمان :

شرکت دراگر توسط دکتر هانریش دراگر در سال 1889 تاسیس شد . این برند تولید کننده انواع تجهیزات حفاظت فردی به ویژه تجهیزات تنفسی می باشد . شعار شرکت drager تبدیل ایده به فناوری و تبدیل فناوری به فناوری برای زندگی می باشد . شما عزیزان می توانید محصولات این برند را در نمایندگی دراگر در ایران یعنی فروشگاه تجهیزات ایمنی کوهر مشاهده کرده و در صورت نیاز از ما مشاوره رایگان در یافت کنید .

اولین تجهیزات ساخته شده توسط دراگر :

شرکت دراگر یکی از پیشگامان تولید کننده تجهیزات تنفسی در جهان می باشد . تا جایی که اولین دستگاه تنفسی در جهان توسط همین شرکت ساخته شد و توانست فردی را که در رودخانه تیمز تا حد مرگ رفته بود را نجات دهد .

همچنین در قرن بیستم دقت نادقیق در دوز بیهوشی موجب مرگ و میر بیماران زیادی می شد که در نتیجه اولین دستگاه بیهوشی در جهان توسط شرکت دراگر تولید شد .

اما محصولات دراگر شامل چه مواردی می شود ؟

محصولات این برند که در نمایندگی دراگر در ایران موجود  می باشد شامل انواع ماسک های شیمیایی نیم صورت و تمام صورت مناسب برای محیط های دارای گاز و بخارات مختلف و همچنین سیستم تنفسی نیز می باشد . تمامی محصولات این برند دارای استاندارد های بین المللی نظیر EN و NIOSH بوده و از قوانین سخت گیرانه این استاندارد ها پیروی می کند .

اطلاعات بیشتر ...