محصولات برند hellberg

فیلـتر

نمایش دادن همه 7 نتیجه

نمایندگی hellberg در تهران
فروش انواع گوشی های صداگیر هلبرگ hellberg در فروشگاه کوهر

هلبرگ یک شرکت سوئدی می باشد که به صورت تخصصی اقدام به تولید انواع گوشی های صداگیر می کند . این شرکت یکی از 10 برند برتر تولید کننده گوشی صداگیر در جهان می باشد . فروشگاه کوهر از سال 95 دارای نمایندگی گوشی صداگیر هلبرگ در ایران می باشد .

برند hellberg در روند تولید محصولات خود به دو عامل راحتی در حین انجام کار و سطح بالای حفاظت و ایمنی توجه زیادی دارد . زیرا به گفته این شرکت محصول باکیفیت اگر روی سر راحت نباشد عملا فایده ای برای کاربر نخواهد داشت .

به همین جهت مهم ترین ویژگی که باعث می شود کاربران مشتاق به استفاده از گوشی صداگیر هلبرگ شوند کاربر پسند بودن آن می باشد . در یک روز کاری و در کنار انواع سر و صدا ها و آلایندگی های صوتی می توانید به راحتی از محصولات با کیفیت هلبرگ نهایت لذت و استفاده را ببرید .

آقای آرن هلبرگ بنیان گذار شرکت hellberg safety می باشد . ایشان در ابتدا یک تیرانداز ماهر ورزشی بودند که به اهمیت ویژه سیستم شنوایی و ساختار شکننده آن پی بردند . سپس اقدام به تولید نمونه های اولیه گوشی صداگیر در گاراژ خانه خود کرد . چیزی که شما اکنون شاهد آن می باشید ، حاصل سال ها تلاش بی وقفه از سال 1960 تا به اکنون می باشد .

اطلاعات بیشتر ...