ایمن پا

فیلـتر

نمایش دادن همه 23 نتیجه

کفش ایمنی ایمن پا
نمایندگی رسمی فروش کفش ایمنی ایمن پا در تهران

شرکت ایمن پا در سال 1380 با هدف تولید انواع پاپوش های ایمنی تاسیس گردید . این شرکت با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا و استفاده مواد اولیه با کیفیت در حدود 2 دهه می باشد که حضور فعالی در صنعت ایمنی کشور دارد . در سبد خرید این برند شما انواع کفش ها را با جنس و متریال مختلف خواهید یافت .

کفش ایمنی ایمن پا یک کفش دارای ظاهری بروز و کیفیتی مناسب می باشد . این ویژگی ها در کنار قیمت مناسب و به مراتب پایین تر از رقبای ایرانی سبب تولید هفتگی 500 جفت و علاقه مندان فراوان به این برند شده است .

فروشگاه کوهر از سال 1390 دارای نمایندگی رسمی فروش محصولات برند ایمن پا در تهران می باشد . سیستم فروش محصولات برند imen pa در فروشگاه کوهر به دوصورت فروش به همکاران و فروش به مصرف کنندگان می باشد .

همکاران عزیز در صورت نیاز به خرید عمده حتما با تیم پشتیبانی کوهر تماس حاصل فرمایید تا پایین ترین قیمت را برای شما لحاظ کنیم . همچنین این مژده را خدمت مصرف کنندگان و مسولین خرید شرکت ها و صنایع می دهیم در صورتی که قصد خرید کفش ایمنی ایمن پا را دارید با ما تماس بگیرید تا پایین ترین قیمت خرید عمده را برای شما لحاظ کنیم .

اطلاعات بیشتر ...