کلار

فیلـتر

نمایش دادن همه 3 نتیجه

نمایندگی کفش ایمنی کلار در تهران

نیم قرن تجربه در تولید کفش ایمنی :

شرکت صنعتی کلار با هدف تولید انواع کفش ایمنی مجهز به برترین استاندارد های ایمنی شروع به فعالیت می کند. این برند با تولید کفش ایمنی کلار توانسته در حدود نیم قرن از شروع فعالیت با یکی از بهترین برند های تولید کننده تجهیزات ایمنی در دنیا یعنی UVEX آلمان همکاری داشته باشد.

چرا کفش کلار :

کفش کار کلار بدلیل داشتن عمر مفیدبالا و استحکام زیاد حین انجام فعالت معروف می باشد. اگر به دنبال خرید کفش ایمنی می باشید که در عین داشتن کیفیت قیمت مناسبی داشته باشد بی شک کفش ایمنی مهندسی کلار یکی از بهترین گزینه ها برای شما می باشد.

دلیل این پیشنهاد نیز مشخص است. کارخانه کفش کلار همواره به دنبال پیشرفت و بروز شدن است. این شرکت با داشتن دستگاه و تجهیزات پیشرفته، همچنین تولید کفش تحت لیسانس uvex آلمان، توانسته محصولی ارائه کند که نه تنها در میان رقبای ایرانی خود از بهترین ها به شمار بیاید بلکه در میان محصولات خارجی نیز کیفیت و مقاومت خوبی را از خود ارائه دهد.

تنوع محصولات بالا در کنار کیفیت فوق العاده :

کلار برای انواع نیاز ها محصول تولید می کند. از کفش های ایمنی مناسب کارهای عمرانی مثل 7210 گرفته تا کفش ایمنی کد 7228 که مناسب جوشکاری می باشد.

ضمانت 6 ماه برای شکست زیره :

تعهد به کار یکی دیگر از ویژگی های اصلی این برند می باشد. شرکت کفش ایمنی کلار زیره تمامی محصولات خود را تا 6 ماه گارانتی کرده است. این بدان معناست که کفش خریداری شده به هر دلیلی طی 6 ماه دچار شکستگی شد، شرکت کفش معیوب را با نسخه نو جایگزین می کند.

 

اطلاعات بیشتر ...