محصولات پرشین سیفتی

فیلـتر

نمایش دادن همه 4 نتیجه

کلاه ایمنی persian safety
فروش انواع کلاه ایمنی persian safety در فروشگاه تجهیزات ایمنی کوهر

برند ایرانی پرشین سیفتی برترین تولید کننده کلاه ایمنی

برند پرشین سیفتی فعالیت خود را از سال 1379 شروع کرده است . در ابتدا persian safety یک شرکت وارد کننده محصولات ایمنی بوده است و از کشور هایی نظیر امارات و کشور های اروپایی و آمریکایی اقدام به واردات می کرده است .

اما در سال 1388 برند persian safety به صورت رسمی ثبت گردید و کارخانه تولید کلاه ایمنی persian safety راه اندازی شده است . در ابتدا این شرکت تنها کلاه ایمنی تولید می کرد اما اکنون انواع تجهیزات ایمنی و آتش نشانی تولید می کند .

پرشین سیفتی را می توان برترین برند تولید کننده تجهیزات ایمنی در کشور دانست . تمامی کلاه های ایمنی تولید شده توسط این شرکت مطابق و یا دارای استاندارد CE و ANSI می باشد . این برند تا جایی که توانسته کیفیت محصولات خود را بالا برده است و در مواردی از استاندارد های اروپا نیز جلو زده است .

فروشگاه کوهر دارای نمایندگی فروش کلاه ایمنی persian safety در تهران می باشد . به جهت حمایت از تولیدات داخلی سعی شده است ارائه قیمت ها به صورت رقابتی بوده و با حذف واسطه محصولی باکیفیت و در عین حال با قیمتی مناسب تحویل خریدار گردد .

قابل توجه مسئولین خرید صنایع و شرکت ها ، در صورتی که قصد خرید عمده محصولات پرشین سیفتی را دارید لطفا با فروشگاه کوهر تماس حاصل فرمایید تا پایین ترین قیمت را برای شما لحاظ کینم .

اطلاعات بیشتر ...