بررسی کفش ایمنی ارک و ویژگی‌های آن

بررسی کفش ایمنی ارک و ویژگی‌های آن

بررسی کفش ایمنی ارک و ویژگی‌های آن


جالب است بدانید اولین کفش ساخته شده به دست انسان‌ها ، مربوط به ۸ هزار سال پیش است. این کفش ، با استفاده از پوست حیوانات و چوب ساخته شده و وظیفه آن‌ها ، حفاظت از پای انسان‌های اولیه بود. امروزه با گذشت هشت هزار سال و رد شدن انسان از دوره‌های مختلف ، کفش‌ها یکی از ابزارهایی هستند که می‌توانند از پا محافظت کنند. آن‌ها برای کارکردهای مختلف ، کفش‌های گوناگونی را تولید کرده‌اند تا بتوان در حرفه و شغل ، از هر کفش مخصوصی استفاده کرد. یکی از کفش‌هایی که جز کفش‌های ایمنی به شمار می‌رود و دارای ویژگی‌های بسیاری می‌باشد ؛ کفش ایمنی ارک است. در این مقاله قصد داریم به بررسی کفش ایمنی ارک و ویژگی‌های آن ، بپردازیم. با ما همراه باشید.

کفش ایمنی ارک چیست؟

یکی از مطرح‌ترین برندها ، در حوزه تولید و فروش کفش ایمنی در ایران ، شرکت تولید ارک می‌باشد. این کفش دارای مدل‌های مختلفی تحت عنوان ریما ، کارن ، افسری ،مارتین ، لونا و … می‌باشد. کفش ایمنی ارک ، یکی از بهترین تجهیزات حفاظت فردی است که می‌تواند شرایط کاملا ایمن را برای فعالیت افراد ، فراهم کند. این کفش در سایزها و مدل‌های مختلف تولید می‌شود و این امکان را به مصرف کنندگان می‌دهد تا بتوانند با توجه به نیاز و مصرف خود ، خرید را انجام دهند. کفش ارک یکی از برندهای شناخته شده می‌باشد که در حوزه ساخت تجهیزات ایمنی فردی سابقه زیادی دارد. این کفش با توجه به استانداردهای روز دنیا و فناوری‌های نوین تولید شده و دارای عملکرد بسیار عالی در شرایط سخت می‌باشد. کارگران مختلف با استفاده از این کفش ، در صنایع پرخطر می‌توانند کمتر دچار حادثه شوند. اکثر افرادی که به کار در معدن و کارگاه‌های صنعتی مشغول هستند ؛ مدت زمان زیادی باید کفش ایمنی را به پا داشته باشد. به همین علت کفش‌های ارک پیشنهادی بسیار عالی برای این افراد می‌باشند و بسیار راحت و بادوام است. همانطور که می‌دانید پا ، قلب دوم هر انسانی است و نیاز است که به آن توجه شود. کفش‌های ارک ، دارای یک آستر محافظتی می‌باشد که در سطح داخلی زیرین کفش قرار گرفته تا بتواند عرق پا را به خود جذب کرده و هوا را در کفش جریان یابد. از طرفی دارای پیوندهای شیمیایی قوی و ساختار مستحکم می‌باشد و علاوه بر ظاهر زیبا ، بسیار با دوام است و دیرتر خراب می‌شود.

بررسی انواع مدل‌های کفش ایمنی ارک

کفش ارک دارای مدل‌های بسیاری می‌باشد که در اینجا به سه مدل ریما ۲ ، مدل ۴۲۶ مدل و لونا ۴۲۴ اشاره می‌کنیم. در ادامه به بررسی هر یک می‌پردازیم.

کفش ایمنی ارک مدل ریما ۲

این کفش بسیار مناسب افرادی است که دارای موقعیت‌های شغلی خطرناک می‌باشند. یکی از شهرهایی که قطب تولید تجهیزات و کفش ایمنی در ایران است ؛ شهر تبریز می‌باشد. علت آن این است که بسیاری از شهرک‌ها و کارگاه‌های صنعتی ، در این شهر وجود دارند و افراد زیادی ، نیازمند تجهیزات ایمنی مانند کفش ایمنی صنعتی می‌باشند. این کفش دارای کیفیت بی نظیر ، قیمت مناسب و بسته بندی ایمن و زیبا می‌باشد. تمامی این ویژگی‌ها ، سبب شده تا به یک برند مطرح در ایران تبدیل شود.

کفش ایمنی ارک مدل ۴۲۶

کفش ایمنی ارک مدل ۴۲۶ ، انتخاب اول بسیاری از کارفرمایان است. بسیاری از افراد و کارگران ، وظیفه دارند که در حین کار ، از تجهیزات و لباس ایمنی و متناسب با نوع کارشان استفاده کنند. هر کدام از علائمی که روی کفش‌های ایمنی درج می‌شود ؛ دارای معانی مختلفی است. برای مثال نوار زرد درج شده روی کفش ، بیانگر این است که این کفش ، دارای حفاظت ضد استاتیکی می‌باشد. نوار سفید رنگ نشانگر این است که این کفش ، دارای حفاظت الکتریکی است. نوار قرمز ، نشانگر عایق بودن کفش در برابر جریان الکتریسیته است. بنابراین نکته‌ای که باید به آن توجه کرد ؛ این است که با توجه به نوع شغل ، کفش ایمنی متناسب با کار خود را انتخاب کنیم. مثلا افرادی که با مواد شیمیایی سروکار دارند ؛ نباید کفش‌های عایق برق بپوشند. بلکه آن‌ها باید از کفش‌های بوتیل دارو پلاستیکی استفاده کنند تا بتوانند در برابر صدمات و خطرات خورندگی محافظت شوند.

کفش ایمنی ارک مدل لونا ۴۲۴

افرادی که در حوزه برق کاری و جوشکاری فعالیت دارند ؛ می‌توانند از کفش ایمنی ارک مدل لونا ۴۲۴ ، استفاده کنند. این کفش‌ها دارای عایق برق می‌باشند و به صورت نیم ساق یا ساق دار طراحی شده تا بتوانند از استخوان پا که در قسمت مچ از همه نازک‌تر است ؛ محافظت کند.

وب سایت کوهر

فروشگاه اینترنتی کوهر به منظور ارائه بهترین و باکیفیت ترین تجهیزات ایمنی و کوهنوردی به مشتریان عزیز تأسیس گشت. تمامی محصولات موجود در این فروشگاه نخست توسط کارشناسان و متخصصین این حوزه مورد آزمایش و بازبینی قرار می گیرد تا از ایمنی و کیفیت آن اطمینان حاصل شود. در صورتی که عیبی در محصول وجود نداشته باشد روی سایت قرار می گیرد تا در دسترس عموم باشد. بنابراین، برای خرید و سفارش لوازم و تجهیزات ایمنی خود می توانید بدون هیچ مشکلی به فروشگاه اینترنتی کوهر اعتماد نمایید.

سخن پایانی

در این مقاله به بررسی کفش ایمنی ارک و ویژگی‌های آن پرداختیم. کفش‌های ایمنی ارک ، دارای مدل‌های مختلفی می‌باشند که شما می‌توانید با توجه به نیاز خود ، آن را خریداری کنید. شما می‌توانید برای خرید کفش اداری ارک مدل کارن به لینک زیر مراجعه کنید.

کفش اداری ارک مدل کارن

نگین رنجبر
ارسال دیدگاه