محصولات ارک

فیلـتر

نمایش 1–24 از 63 نتیجه

کفش ایمنی ارک
نمایندگی رسمی فروش کفش ایمنی ارک در تهران

بهترین برند تولید کننده کفش ایمنی در ایران کیست ؟

برند ارک را می توان تخصصی ترین برند تولید کننده کفش ایمنی در کشور دانست . ارک از معدود تولید کننده های ایرانی به حساب می آید که هر روز به دنبال نوآوری و طرح جدید می باشد . تصویر بالا نمونه هایی از تولیدات این شرکت می باشد .

شرکت ارک در سال 1380 تاسیس گردید و اکنون به یکی از مطرح ترین برند های حال حاضر در کشور تبدیل شده است . کفش ایمنی ارک تا آن جایی کیفیت محصولات خود را بالا برده است که اکنون اقدام به صادرات محصولات خود به کشور های همسایه نیز در دستور کارش قرار دارد .

شرکت ark نه تنها کفش ایمنی ، بلکه انواع کفش نظامی و پرسنلی نیز در سبد محصولات این برند قرار دارد . بهره گیری از چرم فوق العاده با کیفیت تبریز و در کنار طراحی اصولی و قالب گیری استاندارد کفش ها موجب شده است تا شرکت ark در رتبه اول تولید کنندگان کفش ایمنی در کشور قرار گیرد .

کفش ایمنی ارک ازمعدود کفش های ایمنی ایرانی می باشد که طبق استانداردهای بین المللی ISO14001:2015، ISO45001:2015، ISO9001:2015 وHSE MS تولید شده است .

در این دسته بندی می توانید انواع کفش ها و پوتین های تولید شده توسط کارخانه ark را مشاهده فرمایید . لطفا در صورت ابهام در انتخاب کفش ایمنی مورد نظر خود حتما با ما در تماس باشید . تیم پشتیبانی کوهر بهترین مشاوره را برای شما انجام می دهد .

 

اطلاعات بیشتر ...